SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
SelfBranding
SelfBranding (asmenybės ugdymo,  įvaizdžio kūrimo ir  komunikacijos sistema)

Verslo ir psichologinių metodikų sintezė leidžia greitai, žingsnis po žingsnio išanalizuoti asmenybę, sukurti ją atitinkantį įvaizdį ir jį iškomunikuoti. Tai šios dienos būtinybė, norint, kad jūsų idėjos pasiektų pasaulį, kad apie jus ir apie jūsų veiklą ne tik sužinotų, bet ir ja ir jūsų asmenybe susidomėtų potencialūs klientai, darbdaviai ar mokiniai.

Sistemos privalumas: užvedami sąmoniniai ir pasąmoniniai mechanizmai asmenybės tobulėjimui.

Mūsų psichikos harmonija priklauso nuo mūsų pozicijos gyvenime ir pirmi klausimai, kuriuos kelia SelfBranding'as yra: "O kas aš toks?" "Ko reikia , kad būčiau laimingas ir sėkmingas?" Sveikatos įtaka mūsų įvaizdžiui taip pat akivaizdi, charizma tiesiogiai priklauso nuo mūsų energijos, nuo kūno ir psichologinės laisvės, azarto.
 
Tik išsiaiškinę esminius savo asmenybės aspektus, kas mums iš tikrųjų rūpi ir ko mes norėtume pasiekti gyvenime, galime veikti, siekti pokyčių ir artėti prie tikslo. O juk visi žinom, kad laimingi jaučiamės ne kelio pabaigoje, kai pasiekiamas tikslas, o procese, kuris "veža" ir pastoviuose pokyčiuose, kai turim su kuo palyginti.

SelfBranding'as susideda iš trijų dalių:
  1. Savęs suvokimas, įvaizdžio suformulavimas (kūrimas)
  2. Savęs pateikimas (komunikacija)
  3. Savęs ir savo įvaizdžio tobulinimas (palaikymas ir pokyčiai)
Dauguma daro didžiulę klaidą ir praleidžia arba ne iki galo padaro pirmąją dalį. Tai sąlygota mūsų nenoru, kartais tingumu, o neretai baime ir vengimu kapstytis po savo vidų. Iš tikro tai paprasta, bet nėra lengvai įgyvendinama kol nėra aiškios, logiškos , žingsnis po žingsnio sistemos ir pasirengusio padėti mokytojo.
Antroji dalis - savęs pateikimas(komunikacija) tapo ypač aktualus interneto amžiuje ir įgavo naujas, netikėtas ir daug leidžiančias formas. Ir nors komunikacija yra sritis, kurią visi „supranta ir žino kaip turi būti“, bet be sistemos ji tiesiog neveikia.  Na, o savęs tobulinimas neįmanomas, jei nežinome kas mes, kur ir dėl ko einame!
Dažna, ypač internetinio – virtualaus amžiaus klaida, pateikti save ne tokį koks esi, o dirbtinai išgalvotą – nesuteikia mums laimės ir pasitenkinimo ir dažniausiai veda vidinio konflikto link.

Kaip kuriamas asmeninis įvaizdis?
·         Sąmoninga asmenybės analizė
·         Pasąmoninių jėgų įjungimas
·         Asmeninių tikslų nustatymas
·         Įvaizdžio ir asmeninės vizijos formavimas
 
Kaip vyksta sisteminė komunikacija?
·         Komunikacijos tikslai
·         Komunikacijos planas
·         Priemonių pasirinkimas
·         Vykdymas
Kai viskas padaryta, nereikia pamiršti, kad mūsų įvaizdis reikalauja palaikymo ir jei mes netobulėjame, tai nereiškia, kad mes stovime vietoje, tai reiškia, kad mes degraduojame, nes visas kitas pasaulis juda pirmyn. Režisierius ir aktorius Michailas Čechovas yra gerai pasakęs apie aktorių, bet frazė, manau, puikiai tinka kiekvienam: „Aktorius kaip dviratis, jei nejuda į priekį, tai krenta“

Norite gauti daugiau informacijos?
Rašykite  SuSaulium@gmail.com

SuSaulium.lt
Atgal

Pasidalinkite su draugais facebooke'e spauskite Patinka - ačiū!