SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
Antsvoris
Antsvoris tai tik ledkalnio viršūnė. Tos pačios priežastys, lemiančios papildomų kilogramų naštą, gali sukelti ir kitų problemų: spuogai, aukštas spaudimas, chroniškas nuovargis arba energijos trūkumas, depresija ir skaudantys sąnariai, diabetas, skilinėjantys nagai ir slenkantys plaukai, o vis dažniau vėžys, infarktas ar insultas.

Visuomenės primestas gyvenimo būdas ir stereotipai ne taip lengvai įveikiami, nes glūdi mūsų pasąmonėje, kaip tik todėl mums taip sunku ką nors pakeisti. 

Renkamos vyrų ir moterų mini grupės 8 savaičių kursui
Kas lemia, kad žmogus turi antsvorį?
Pirmiausia vaikystė ir jos metu įgyti įpročiai, kai iki pauglystės susiformuoja žmogaus metabolizmas, mityba, fizinis aktyvumas ir, žinoma, pasąmonėje užfiksuotos programos. Programos formuojasi dviem būdais: 
  1. Per gaunamą informacija
  2. Per kūno pojūčius
Informacija iš pradžių gauname iš tėvų, vėliau iš draugų, visuomenės ir masinės informacijos priemonių. Ir jei taip atsitinka, kad esame nelankstūs, nežingeidūs ar per mažai kritiški -  tai tvirtai susifomuojam stereotipų bagažą, kuris "sėkmingai" mus lydi visą gyvenimą.

Per kūno pojūčius programos formuojasi kitu būdu. Įsivaiduokime, kad kiekvieną kartą suvalgius kokį nors produktą, jaučiame kad ir nedidelį diskomfortą, po kažkelių kartų to produkto kvapas, vaizdas ir net forma sukels mums nemalonius pojūčius to produkto net neparagavus. Tai jau galim vadinti pasąmonėje susiformavusia programa, įspėjančia apie pavojų! Na, o jeigu suvalgę bent trumpam pajuntame laimės pojūtį, tai suformuosime programą siūlančią neatsisakyti mums tokio "laimę" nešančio produkto. Štai čia mes turime vieną paradoksaliausių situacijų, susijusią su mūsų dirbtinu gyvenimo būdu. Mes nuo mažens valgome daug negamtiško t.y. vienaip ar kitaip pakeisto, koncentruoto maisto, kurio atskirų komponentų ir tuo labiau neperdirbtų, nepaskanintų, gyvendami natūraliomis gamtinėmis sąlygomis, nevalgytume. Organizmas reaguodamas į tai kaip į kažką svetimo ir nuodingo, sutelkia visas jėgas, kad paimtų iš to maisto viską iš ko galima pasigaminti grynąją energiją(gliukozę), naudodamas tam vidinius fermentų resursus, o kad mus apsaugotų, bando visus  neaiškius likučius įzoliuoti ir paslėpti kuo toliau nuo gyvybiškai svarbių organų, nes neturi pajėgumų juos iš organizmo pašalinti. Kadangi gavome didelį koncentruotos energijos kiekį, pajuntame(nors ir trumpalaikį) laimės pojūtį - išsiskiria laimės hormonai ir mums susiformuoja "narkomano" atsakas į tokį maistą. Taip po truputį iki savo 40 -mečio mes sukaupiame šiukšlių, kurios gali sudaryti  40% - 60% mūsų svorio. Bet blogiausia, kad užvalgius teisingo, adekvataus mūsų rūšiai, gamtiško maisto, organizme atsipalaiduoja pakankamai energijos ir fermentų ir jis nedelsiant pradeda švarinimąsi, kuris pasireiškia mums nemaloniais pojūčiais, nes "šiukšlės" patenka atgal į kraują, kad būtų pašalintos. Tai vadinama intoksikacija. Po tam tikro laiko mūsų pasąmonė tvirtai žino, kad vaisiai ir daržovės(gamtinis maistas) turi greitą (nesvarbu, kad trumpalaikį) neigiamą mums, intoksikuojantį, poveikį, o koncentruotas, ypač daug cukraus ir krakmolo turintis dirbtinis maistas tą poveikį sustabdo - nes visos organizmo pajėgos metamos apsaugai, naujų šiukšlių izoliavimui ir susandėliavimui, o šalinimas ir intoksikacija liaujas. Taip mes patenkame į uždarą ratą kur "blogiau" reiškia "geriau". Geriausiai šį fiziologinį procesą dar 20-ojo amžiaus pradžioje aprašė Arnoldas Ehretas, tik jis neakcentavo psichologinio, pasąmoninio šio reiškinio efekto.

Kai žmogus sąmoningai nusprendžia mesti svorį jis pirmiausiai susiduria su galingu priešu - savo pasąmone, kuri, kaip žinia, neturi "tiesioginio" ryšio su sąmone ir nėra jai tiesiogiai pavaldi, todėl ir toliau vykdo savo programą ir siunčia galingus pasipriešinimo signalus vien tik pagalvojus apie teisingą mitybą, papildomą fizinę veiklą ar bet kokius pokyčius. Dauguma svorio metimo programų pagrįstos žiniomis ir veikia tik sąmonės lygmenyje, todėl jos neduoda rezultatų.

Norėdami pakeisti įpročius, kurie harmonizuotų mūsų sveikatą ir padėtų jų atsikratyti, turime veikti iš karto trimis kryptimis - sąmonė, pasąmonė ir mūsų savas, apčiuopiamas, mielas kūnas, kurio kartais būna šiek tiek per daug...

Paskutiniu metu mano mokiniams pasisekė pasiekti tikrai puikių rezultatų svorio metimo programos metu, bet svarbiausia, kad tai neįvyko sveikatos sąskaitą, o atvirkščiai - visi jie jaučiaisi ne tik lengvesni, bet ir jaunesni, žvalesni, energingesni ir, svarbiausia, laimingesni! Geriausiai apie tai kalba: SKAIČIAI 
O jei norite pokyčių - Individualūs mokymai 
Pasitikrinti ar turite antsvorį galite čia: KMI skaičiuoklėPasidalinkite su draugais facebooke'e spauskite Patinka - ačiū!