SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
Asmeninis treneris

Viskas pavyksta tik tada, kai tai daroma su malonumu. Vien žinios dažnai taip ir lieka "žiniomis", jei nerandame motyvacijos ar nežinome kokios nors "nereikšmingos" smulkmenos. Pokyčiams reikalingas postūmis ir parama iš šalies. Tie, kam laikas iš tikro brangus, ieško mokytojo.

Mokytojo misija - padėti surasti individualų kelią, o ne primesti savąjį.

Jei jauti, kad nori pokyčių arba trūksta energijos, neduoda ramybės stresas, nerimas, įvairios baimės, antsvoris, bendros sveikatos problemos, arba norite patys planuoti savo gyvenimą ir sveikatą, siekti geresnių rezultatų darbe ar sporte, susitikime!

Pirmas susitikimas - nemokamas. Susitikimo tikslas - ne žinios, o suderinamumas. Pirmo susitikimo metu ir išsiaiškinam ar reikia pokyčių, ar tam reikalinga pagalba iš šalies, ar tiesiog padrąsinimas. Aptariamas problemų ratas, pokyčių kryptis, kartais tiesiog pirmo susitikimo metu gimsta planas - kuriam įvykdyti jau nebereikia mokytojo. Kaip ir visur, pirmam žingsniui reikia drąsos. Jei jos turite - ženkite žingsnį, jis nemokamas ir neįpareigojantis :-) pasiūlymas galioja ir SelfBranding'ui.

 

Variantai:

1. "Metinis" 90 dienų individuali priežiūra su metiniu palaikymu. Tai programa skirta tiems - kam rūpi sveikata, sugebėjimas atsispirti stresui, visuomeninis įvaizdis ir karjera. Derinamas užsiėmimų laikas ir vieta. Tai intensyvi, dažnų, individualių susitikimų programa, apimanti visas sveikos gyvensenos, SelfBranding'o™, charizmos vystymo, viešojo kalbėjimo ir psichologinio komforto sferas. (geriausia)

2. "Bazinis" Trijų mėnesių ir/arba 12 susitikimų programa. 6 informaciniai - praktiniai užsiėmimai ir 6 palaikomojo,  korekcinio pobūdžio susitikimai. Individuali mityba, fizinių pratimų sistemos, streso valdymo metodikos ir meditacijų praktikos. Intensyvumas ir susitikimų grafikas laisvai kaitaliojamas. Susitikimų trukmė 1,5 val. (populiariausia)

3. "Valandiniai" susitikimai. Mityba, individualiai pritaikytos fizinių pratimų sistemos, psichologinio komforto būsenos paieškos, statinių ir dinaminių meditacijų apmokymai.

4.
"Savaitgalis SuSaulium" - kartu maitinamės, kalbam, medituojam, mankštinamės, mokomės, gerai leidžiam laiką. Savaitgalis gali būti ir visa savaitė. Gali vykti pas jus namuose, sodyboje, kurorte, Lietuvoje ar užsienyje. Nevaržykite savo fantazijos ir, svarbiausia, būkite atviri pokyčiams. Dalyvauti gali vienas asmuo, šeima ar kelios šeimos, taip pat susibūrusi iki 8 žmonių grupė tarpusavyje pažįstamų, gerai sutariančių draugų. Tai vienas efektyviausių būdų per trumpą laiką pakeistį požiūrį į sveikatą, "perkalibruoti" smegenų veiklą ir atrasti naujus gyvenimo malonumus. Daugiau...

5.
"Proveržis" tai į asmeninį efektyvumą, kūrybingumą, pasitikėjimą ir charizmą orientuotas, koncentruotas kursas. galimas individualus ir grupinis variantai. Daugiau...

SKAIČIAISusisiekime :-)
SuSaulium@gmail.com