SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
Atsiliepimai

  Vytautas
„...pagalvojau, kad jūsų darbas yra labai prasmingas ta prasme, kad savo veikla darote didelę įtaką žmonių gyvenimuose. Jei taip būtų galima suskirstyti gyvenimą (pridėjus dar ir laiką, kuris bus ateityje) į dalis po tris mėnesius, tai šie trys pastarieji yra ypatingi, nes, neabejoju, įtakos ir nulems ateinančius. Ir jei daugiau nefilosofuojant, tai tikrai džiaugiuosi, kad mokiausi pas Saulių Urboną:)
 Todėl linkiu turėti kuo daugiau mokinių, nes tie mokiniai po tokių mokymų būna nusiteikę ir įkvėpti daryti gerus darbus. Tokiu būdu statosi labai graži piramidė. O jūs esate tos piramidės architektas.
Nuoširdus ačiū. Sėkmės
Vytautas“  Vilius
Sauliui parašiau ir paprašiau pamokų, kai tam visiškai subrendau. Kai supratau, kad su savo mėgėjiškom žiniom toli nenukeliausiu. Man reikėjo profesionalaus vedlio. Saulius pateisino mano lūkesčius visu 100 % ir dar daugiau. Jau po pirmo susitikimo tapo aišku, kad bendrauju su savo srities žinovu ir kas maloniai nustebino, tai gebėjimas viską tiksliai ir aiškiai išdėstyti. Visos mano turimos ir naujai gautos žinios, susidėliojo į vieną gražią mozaiką.
Mitybos įpročius pakeičiau gana greitai ir lengvai, nors prieš pradedant galvojau, kad kavos ir miltinių gaminių atsisakyti nesugebėsiu.
Tai pavyko padaryti tik todėl, kad gavau esmines, pagrindines žinias, kodėl taip reikia maitintis ir kaip kūną veikia tam tikri produktai.

Motyvaciją sustiprino ir greitai pasimatę rezultatai:
•    Sumažėjęs kūno svoris
•    Po aštuonerių metų kovos cholesterolis atsistojo į normos ribas ( nuo 7,39 iki 4,4 )
•    Geresnė savijauta
•    Dingo nerimo jausmas, lengviau  priimu stresines situacijas
•    Darbo diena praeina be bangavimų – energijos turiu visą dieną iki pat vėlaus vakaro.
•    Kolegos pastebėjo, kad daugiau ir dažniau šypsausi.

Už visus šiuos ir kitus dalykus esu labai dėkingas Sauliui.


  Solveiga
Pas Saulių „psichologiškai“ ruošiausi eiti visus metus, o nuėjusi labai abejojau ar turėsiu jėgų, noro ir motyvacijos pakeisti gyvenimo būdą, mitybą, savo puikius kulinarinius įgūdžius ir gebėjimus iš esmės.  Pagrindinė problema, dėl kurios nutariau apsilankyti pas jį, buvo nuolatinė kova su viršsvoriu, pastovus įvairių „dietų“ gainiojimasis, „jo-jo“ efektai, kai po 10 kg numesto svorio užaugdavo 15 kg. Pasiryžti pokyčiams reikėjo stipraus psichologinio nusiteikimo. Galvojau, kad reikės labai daug kantrybės ir užsispyrimo nenuklysti nuo užsibrėžto tikslo, tačiau pakeisti gyvenimo būdą ir mitybą buvo pakankamai paprasta ir lengva. Visa esmė buvo ta, kad Saulius labai paprastai paaiškino ir išdėstė esmines mitybos klaidas, kurias darant sunku pasiekti puikių rezultatų. Profesionalaus specialisto žinios bei informacija apie sveiką ir nesveiką maistą padėjo susikurti savąją mitybos programą, pasirinkti tuos produktus, kurie labiausiai man tiko ir patiko, o pastovi Sauliaus priežiūra neleido nuklysti į klystkelius ir išugdė naujus maitinimosi įgūdžius. Po metų laiko darbo pasiekiau puikių rezultatų, nes stipriai tikėjau tuo, ką dariau.
Taigi:
•    numečiau -16 kg svorio ir tai dar ne riba;
•    Po 8 mėn. mano cholesterolis sumažėjo nuo 6,2 iki 4,8 mmol/g;
•    Atsisakiau termiškai apdoroto maisto;
•    Nebesergu chroniškomis peršalimo ligomis, bronchitu;
•    Mankšta ir sportas tapo neatsiejama gyvenimo dalimi;
•    Pasitikėjimas savimi išaugo iki debesų;
•    ...ir atsirado daug įdomių dalykų, kurių skaičiais neišmatuosiu ir žodžiais neapsakysiu.

Dabar jaučiuosi ir atrodau SUPER gerai! Atradau iš naujo kulinariją. Supratau, kad tinkama ir sveika mityba, gyvenimo būdas, emocinis stabilumas ir ramybė yra svarbiausias pagrindas įgyvendinant savo svajones asmeniniame gyvenime ir darbe.
Su didžiausia pagarba
Solveiga

 

 Simona
Visoms Jūsų paskaita-užsiėmimas patiko, na ir negalėjo būti kitaip, nes Jūs pats esate labai gyvas, išraiškingas žmogus, kurio tikrai įdomu klausytis. Nežinau, ar vis dar, bet bent jau sekantį rytą, tai merginos atliko meditaciją :), daugeliui ji kelia linksmas emocijas, o tai juk ir yra svarbiausia - pasikrauti teigiama energija.
 
Labai vertinu Jūsų sukauptą patirtį ir gebėjimą ramiai, pasitikinčiai, įtaigiai pasidalinti savo patirtimi, įžvalgomis.

Džiaugiuosi mūsų pažintimi, kuri tikiu dar nenutrūks ir ne kartą turėsime progą susitikti. Galbūt individualiuose užsiėmimuose, galbūt seminaruose :)


  Jolanta
Seniai svajojau lankytis pas Saulių, bet vis to laiko neatrasdavau. Tačiau gimus trečiajam vaikeliui, nusprendžiau, kad gana blaškytis tarp sveiko gyvenimo metodų paieškos. Buvau pavargusi nuo to, kad vis susiimu sveikai maitintis, mankštintis ir ūpas greitai nukrenta, pritrūksta disciplinos, apima netikrumas, ar tikrai viską gerai darau ir "nusileidžia sparnai". Nusprendusi, kad reikia vieną kartą imti ir pakeisti savo gyvenimo būdą į gerąją pusę, susitariau su Saulium pirmam susitikimui.
Apsilankiusi pirmoje konsultacijoje, supratau, kad man jis padės. Tik negalėjau apsispręsti, kurią programą rinktis: trijų mėnesių ar metinę. Seniai intuityviai jaučiau, kad trys mėnesiai man įpročių nesuformuos, kad keičiantis reikės palaikymo ilgesnį laiką. Kadangi tuo metu prioritetų prioritetas buvo nustatytas: gera sveikata ir puiki savijauta, nusprendžiau klausyti vidinio balso ir "imtis rimtai" metinės programos. Tuo metu buvau tikra, kad man reikia tik susireguliuoti mitybą ir išmokti efektyvių mankštų, bet kas svarbiausia, po kokių trijų mėnesių aš pradėjau pas Saulių mokytis man visai nepažįstamų dalykų, kurių net nesitikėjau ir nemaniau, kad tai man gali duoti tiek naujų potyrių, gerų emocijų ir net "vidinio išsivalymo" ašarų. Tai neįmanoma aprašyti žodžiais, bet esmė ta, kad rinkdamasi metinę programą, aš tikėjausi  tik nedidelės dalies to, ką gavau per užsiėmimus. Gavau Įrankius psichologiniam "imunitetui" stiprinti, savo vidinio pasaulio "užkūrimui", geros emocinės būsenos subalansavimui ir pan. Anksčiau apie meditaciją turėjau skeptišką nuomonę, vis galvodavau: kaip jie ten gali tokioj pozoje išsėdėti, kas ten per nesąmonė...  supratau, kad meditacijos (aš jas labiau vadinu atsipalaidavimo pratimais) šiandieniniame gyvenime - tiesiog būtinos kiekvienam. O jų įvairovė didžiulė. Man nuoširdžiai gaila žmonių, kurie nežino ar nemoka visų tų metodų, jie labai daug praranda. Tam, kad apibūdinčiau savo pasikeitusią savijautą, aš drąsiai sakau, kad aš net pavydžiu sau!
Kelias nebuvo lengvas, ypač su maitinimosi "politika" visai šeimai, ypač su antrąja puse, močiutėmis. Visokie išvažiavimai, svečiai būdavo tikras išbandymas. Kartais atrodė, kad nebeištversiu, negaliu, bet nuolatinis Sauliaus palaikymas padėjo laikytis. Dar vienas sunkus momentas susijęs su trečiojo vaikelio mityba - buvo labai komplikuota suprasti, "persiprogramuoti", kad vaikui nereikia mėsytės virti,  trinti virtos bulvytės su morka, o kad vaikas turi natūraliai maitintis. Mažius su didžiausiu noru griebdavo obuolį, bet sutarkuoto jo nevalgydavo. Man taip buvo įdomu stebėti. Ir kas keista - atsikąsdamas didesniais kąsniais išspjaudavo, kaip bebriukas per didelius gabaliukus. Žodžiu, pats vaikas natūraliai mokėsi maitintis tuo, ką gamta sukūrė. Gal ir sutapimas (nors nemanau), bet mažiukui kai buvo apie pusmetis, jo kraujo hemoglobinas buvo labai geras ir nereikėjo gerti jokių geležies papildų, kas visiškai skirtingai nuo dviejų vyresnių vaikų.
Aišku, labai svarbus mano pokytis: svorio sumažėjimas per pirmąjį programos pusmetį numečiau 13 kg. (nuo 67 kg), kūnas sustiprėjo, formos pagražėjo, bet tai, sakyčiau, ne toks reikšmingas pokytis lyginant su vidinio pasaulio naujais patyrimais, savęs pažinimu ir subalansavimu.
AČIŪ, Sauliau
.

 Rūta
Su lengva nostalgija prisimenu kursus, merginas (kažin, kaip kitoms sekasi?), paskaitas - smagu buvo... Dabar einu savarankiškai tuo pačiu keliu. Buvo visko, prisipažįstu - ir nuklydimų nuo kelio (bet labai trumpų, dar sykį įsitikinant, kad tie "masiniai" produktai -  jau nebe mano pasirinkimas, ačiū Tau, Sauliau!). Mėsa/žuvis sugrįžo į mano meniu, bet tik tiek. Valio! Seniai pamiršau visokių batonų, saldėsių, majonezų ir t.t. gomurį apveliantį skonį! Savarankiška, sveika gyvensena man - dar tik pradžia, ir tenka kartais atkakliai ir užsispyrusiai dirbti.
Savo svajonių svorio dar nepasiekiau, jis nebe taip greitai krenta, kaip per kursus, bet aš dirbtinai niekur ir neskubu, kai žinau savo apsisprendimo tvirtumą dėl tolimesnio maitinimosi. Tikslas - SVEIKATA.

Ačiū už visą pasidalintą informaciją - tos tikslingai "surinktos" į krūvą žinios daro perversmus žmonių gyvenimuose :)

 Akvilina
Labai noriu padėkoti už pravestą paskaitą. Ji tikrai buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga. 5 valandos ištirpo kaip sekundė, bet aš kasdieną vis atsimenu kažką naujo iš jūsų paskaitos :) Esu tvirtai įsitikinusi, kad nemaža dalis klausiusių jūsų paskaitos pakeis savo gyvenime nors kažką ir privers susimastyti dar bent keletą sau brangių žmonių. Aš pati gavau atsakymus į daugelį mane kamuojančių klausimų. Daug ką apie sveiką gyvenseną žinojau, nes domiuosi šia sritimi, tačiau jūs atsakėte man į pagrindinį klausimą- KODĖL? Kodėl žmogus serga, kodėl jam netinka kai kurie produktai, kodėl mes pasiklydome ir nebežinome ką valgyti ir t.t. Bet svarbiausia aš supratau, kad ne viena aš tokia, norinti pasiekti tiek fizinės tiek dvasinės harmonijos, eidama sveikos gyvensenos keliu. Džiaugiuosi, kad nuo šiol aš turiu tvirtų argumentų kai manęs paklausia kodėl savo vaikams neduodu pieno ar kitų, tradiciškai laikytų sveikais, produktų. :-) Labai norėtųsi rudeniop surinkti grupę ir su jumis pasikalbėti apie likusius 40 proc. :)

 Ieva
Ačiū, Sauliau, už įdomias ir turiningas paskaitas. Man labai patiko tavo holistinis sveikos gyvensenos būdas.  Per paskaitų laikotarpį  man susiformavo visiškai nauji mitybos įpročiai. Neslėpsiu, jog labiausiai džiugina, tai tie nutirpę kilogramai :-)  Be tavęs nebūčiau pasiekusi tokio rezultato per tokį trumpą laiką.

 Neringa

 

Labai labai ačiū už nuoširdų darbą ir įdėtas pastangas visą šį laikotarpį bendraujant su mūsų ”Galas antsvoriui”  grupe :) Viskas, mano nuomone, buvo tobula...

Man asmeniškai šis visas kursas, kas liečia mitybą, buvo dar vienas didelis stebuklas (dar didesnis :)) ) po Dr. Douglo N. Graham knygos (80/10/10), jau daugelį metų svajojau apie tokią mitybą tik nerasdavau atspirties taško ir teorinio pagrindimo, arba visi bandymai būdavo nesėkmingi...

Visas šis kursas gražino gyvenimo džiaugsmą ir  sveikatą ne tik man pačiai, bet ir šeimos sveikata ženkliai pagerėjo. Apart tirpstančių kilogramų, jau pradedu pamiršti kas yra pykinimai, migrenos, nenormalūs termoreguliacijos sutrikimai, depresijos ir t.t. Dabar visuomet pilna jėgų, gera nuotaika, nebestresuoju taip kaip anksčiau ir praktiškai niekuomet nebesijaučiu pavargus :)))) -  LAIMINGA!


 Jurga
Seminaras "Sveika gyvensena ABC" liaudiškai tariant, gerai praplovė smegenis. Išgirsta informacija apie mitybą daugeliu atvejų nebuvo pirmą kartą girdimi dalykai, tačiau, esant šiuolaikiniam informacijos srautui, labai padėjo atsirinkti kas tiesa, o kas pramonininkų užsakytas melas. Džiugu, kad rodos ir pavėluotai, bet sužinojau naudingų dalykų apie teisingą mitybą, tai, ko neišmokė tėvai. Tikiuosi bent savo atžalą sugebėsiu išmokyti elgtis teisingai, rodydama gerą pavyzdį.

Šiandieniniame pasaulyje, kai jau praktiškai nebereikia judėti yra būtina mankštintis. Sužinojau apie mankštą tai, kad nebūtina prakaituoti sporto klube po valandą laiko, norint suaktyvinti savo kraujotaką bei limfos sistemą, tiesiog reikia kasdien sąmoningai ir efektyviai mankštintis. Išmokau kelias paprastas ir lengvas pratimų sistemas, kurias pradėjau taikyti tą pačią dieną po seminaro. Ne mažiau svarbi dalis pasirodė ir apie streso valdymą. Pasirodo egzistuoja gana nesudėtingi būdai, kaip susitvarkyti su nerimu ir įtampa. Svarbiausia juos ne tik žinoti, bet ir taikyti :)

 Kelių savaičių pastebėjimai - iš karto nepakeičiau mitybos įpročių drąstiškai, tačiau atsisakiau cukraus, alkoholio, stengiuosi valgyti kuo daugiau salotų, daržovių, vaisių. "Pirmo rato" mankštą darau kasdieną, sunkiau nepamiršti meditacijos. Kol kas jaučiu vieną pasikeitimą - dingo žvėriško alkio priepuoliai. Manau tai dėl cukraus. Dukrytė irgi beveik pamiršo žodį "lololialio" (šokolado). Tikiuosi ateityje rasiu vis daugiau bendraminčių, ir neteks grįžti prie senų įpročių.

 Paulius

Jau seniai domiuosi sveiku gyvenimo būdu, renkuosi bei stengiuosi derinti maistą. Po savaitgalio sveikos gyvensenos seminaro, prasiplėtė matymo kampas. Seminaro metu  buvo nuosekliai išdėstytos daugelis lyg jau žinomų ir girdėtu temų. Iš įvairių šaltinių gauta informacija buvo sudėta į teisingas „lentynėles“. Atsirado sistema ir aiškumas, motyvacija. Gavau atsakymus į daugelį klausimų. Nustebino Sauliaus kompetencija ir gebėjimas išaiškinti. Buvome visa šeima. Dešimties ir dvidešimties metu dukroms irgi buvo labai įdomu. Sveikatingumo mankštos – tai visiškai kitas požiūris į judesį. Čia buvo daug kas visiškai nauja, paradoksalu. Ypač Strelnikova. Ačiū už nuostabią galimybe šitiek laiko skirti sau, savo kūnui ir sielai.

  Jūratė 

Sauliau,
Ačiū už įdomų savaitgalio renginį. Kad sveika gyvensena yra malonus kelias, įsitikinau jau seniai. Patekti į sveikai gyvenančių ir mąstančių žmonių ratą yra puiku, bet man dar didesnis malonumas būna tada, kai savo idėjomis ir pavyzdžiu pavyksta užkrėsti kitus.
Galiu pasidžiaugti, kad mankštos tinka daugeliui, nes yra trumpos ir efektyvios. Tiesa, jų – nemažai. Kadangi pačiai yra tekę vesti sveikatingumo seminarus ir, bendraudama su žmonėmis, įsitikinau, kad labai didelį kiekį informacijos (ypač praktinių užduočių) per trumpą laiką kartais sunku įsisavinti. Pirmą dieną pati šiek tiek buvau susipainiojusi tarp pratimų gausos. Visgi antrą dieną daugmaž viskas susidėliojo į vietas. O lovos mankšta – super! Tikrai puikiai parinkti ir nesunkiai atliekami pratimai. Šį kursą, atsižvelgdama į žmonių gyvenimo būdą ir pomėgius, būtinai parekomenduosiu. Su geriausiais linkėjimais, Jūratė.

 Raminta

Pamenu viename sporto klubų, kuriame lankausi, perskaičiau, jog sąmoningas ir atsakingas žmogus turi rasti laiko sportui, nes tai – pagarbos sau ir kitiems ženklas...Tęsiant šią mintį norisi pridurti, kad ne tik sportas, bet apskritai sveika gyvensena, propaguojama Sauliaus – išplečia ir įskiepija šį suvokimą. Ir svarbiausia, kad tai vyksta be spaudimo, pamokslavimo ar įpareigojimo. Tiesiog jaukioje, malonioje bendraminčių aplinkoje suvoki, kad nori gyvent būtent TAIP. Ir jau žinai, kodėl...

 Lina ir Andrėja

Savaitgalis praleistas su Saulium iš tiesų pranoko visus lūkesčius. Vykstant ten žinoma buvo nerimo, kas, kur ir kaip... Tačiau visos baimės labai greitai išgaravo susipažinus su labai šiltu ir geranorišku žmogumi. O kur dar „Vila RA“ sodybos aura, nuostabus maitinimas... Tikrai labai daug ką supratau, o ypač apstulbino, tai, kad nemažai dalykų, kuriuos įsivaizdavau esant sveikus, būtinus mums, pasirodė tokie net nėra. Tiesiog atsivėrė akys ir į daugelį dalykų žiūriu visai kitaip. Mankštų tiesiog negalėjau pakęsti, tačiau dideliam mano ir šeimos narių nustebimui darau net po kelis kartus į dieną, nes patinka :-) Beje, visai neplanuotai kursuose sudalyvavau su dukra ir tuo tikrai džiaugiuosi, nes dar ne vėlu mažam žmogui įskiepyti sveikos gyvensenos pagrindų, neleisti reklamoms “plauti smegenų“. Gražu žiūrėti kaip ji pamokslauja kiemo draugams, valgantiems čipsus, ar žaidžiant „sveikos gyvensenos“ mokyklą :-). Šie kursai, turbūt buvo geriausia vyro gimtadienio dovana... Dar kartą labai ačiū Sauliui ir nekantriai lauksim atsidarančio bendraminčių klubo!

 Jurgita 

Po 3 dienų kurso išvažiavau pasikrovus tiek daug teigiamų emocijų, kad visai pamiršau padėkoti už puikias, nuostabias dienas . Buvo be galo gera būti su tokiais nuoširdžiais, atvirais, šiltais ir paprastais žmonėmis... Nors buvom tik 3 dienas, bet jausmas, kad pažįstu visus šiuos žmones taip seniai. Jokios įtampos, baimės, susikaustymo, tik geranoriška, šilta atmosfera. Tai labai vertinu. Kursai atvėrė akis :)! Supratau daugeli dalykų ir pamačiau, kiek reikia daug sužinoti, pamatyti, išgirsti norint eiti sveikos gyvensenos keliu, o aš noriu. Noriu ir toliau domėtis, gauti naudingos informacijos, mokėti teisingai pasirinkti, kas tikrai sveika bei sąmoningai atsispirti, kas kenkia ir nebūti vartojimo, ir reklamos auka. Galiu drąsiai sakyti atradau naujų bičiulių, bendraminčių, su kuriais buvimas praturtina dvasiškai ir tuo pačiu susidomėjimas tik išaugo sveika gyvensena. Džiaugiuosi šiuo atradimu. Ačiū Sauliui, kuris atvėrė plačias duris ir nurodė teisingesnio, sveikesnio, laimingesnio gyvenimo kryptį... Renkuosi šį kelią :)!
Iki greito pasimatymo klube :)!

 Aurimas

Prieš 4 metus man buvo diagnozuotas VASKULITAS ir nuo to laiko privalėjau reguliariai vartoti vaistus, bet pradėjus lankyti užsiėmimus „SuSaulium“, pakeitus mitybos įpročius ir užsiėmimų eigoje su Sauliaus pagalba atrinkus man tinkamiausius produktus, ligos apraiškos dingo ir šiuo metu gyvenu visiškai nevartodamas vaistų. Taip pat rekomenduoju kursą aktyviai sportuojantiems žmonėms. Saulius radikaliai pakeitė mano mityba prieš ir po treniruotės. Dabar sportuodamas jaučiuosi geriau, o svarbiausia - pagerėjo rezultatai :-) Labai gerai vertinu ir mankštas. Rytais jos leidžia greičiau pabusti, o vakarais paruošia miegui.

 Vaida

Kai ėjau į kursą tikėjausi šiek tiek pakoreguoti šeimos mitybą ir pagerinti bei patrumpinti savo rytinę mankštą. Kursas visiškai apvertė ir sujaukė mano šeimos gyvenimą, nes pakeitė požiūrį į maistą... Gavau vertingų patarimų bei pratimų, kurie padeda spręsti vaikų pastovių slogų klausimus, alergijas, mano neaiškius skausmus susijusius su moteriškais reikalais (gydytojo prirašyti harmoniniai vaistai vis dar guli lentynoje). Kai kuriuos „nematomus“ pratimus atlieku automobilyje pakeliui į darbą ar darbo vietoje. Manau, kad kursas privalomas visiems ir netgi /ypač tiems, kurie negali pakęsti sporto klubų, apskritai sporto ir tiems, kurie neįsivazduoja baliaus be baltos mišraines, alaus bei karbonado. Kai turi informacija – gali ja pasinaudoti, dalinai pasinaudoti arba kaip strutis kišti galvą į smėlį – juk visi trokštame galimybių. Tai štai galimybė. Beje, kursas labai pigus – kainuoja tiek kiek viena ankstesnė savaitgalinio supermarketinio maisto pirkimo sesija arba konsultacija pas gydytoją su kraujo tyrimu bei prirašytu kompleksu vaistų. Investicija su labai gerais dividendais.

 Rima

Pradinį kursą labai rekomenduočiau visiems bent jau dėl bendro supratimo. Šitas kursas man atvėrė akis dėl maisto. Visiškai negaliu dabar gerti saldžių gėrimų. Atsirado kažkoks drausmingumas nekišti į burną kas papuola. To pasėkoje atsikračiau kelių nereikalingų kilogramų. Labai patiko visos mankštos, smagu tai kad Saulius pataisydavo visas atlikimo klaideles, tai žmogus be galo geranoriškas ir spinduliuojantis gerą energiją. Dvi mankštos tapo mano kasdienybe, tai būtina kaip maistas kasdienis. Džiaugiuosi, kad manyje pasikeitė požiūris į tai ką aš darau, ką valgau kaip elgiuosi. Kursas išmokė susigaudyti kas yra "maistas" kokia jo sudėtis, kuo jis naudingas o kuo ne. Man smagu, kad tuo užsikrėtė ir mano vyras. Pastebiu ir jame besikeičiančius įpročius.