SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
Pirmas ratas
Antras ratas
Kinų energetinė
Pentagrama
Strelnikova
Kardio
5 Tibeto
mankštosGilindamasis į įvairių tautų sveikatą, jėgą ir ištvermę puoselėjančias mankštas, pastebėjau, kad visiškai skirtingose ir tarpusavyje nesusijusiose metodikose, egzistuoja panašūs ar net identiški pratimai ir jų sekos. Būtent tokie „universalūs“ pratimai ir sudaro originalias mankštas, pavadintas:  Pirmas Ratas, Antras ratas ir Pentagrama (sveikatos, tobulybės ir vienybės simbolis)

Strelnikovos paradoksalioji  ir Penki Tibeto pratimai  - plačiai žinomos, visų pripažintos, jaunystę išlaikančios metodikos. Jų veiksmingumo pagrindas – taisyklingas atlikimas.

Meditatyvinė energijos paskirstymo mankšta – unikali metodika, skirta fizinei jėgai ir ištvermei vystyti, valios pastangomis veikiant sausgysles ir raumenis. Ši metodika nepaprastai efektyvi visų lėtinių ligų išnykimui ir valios ugdymui.

Siūlomos mankštos - paprastos, lengvai įsimenamos, visiems „įkandamos“. Jas galima atlikti visur: namie, gamtoje, sporto salėje ir t.t. Laike jos gali užimti nuo 3 minučių iki valandos, priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir tikslų. Kiekviena iš mankštų yra visiškai pilnavertė ir gali egzistuoti nepriklausomai nuo kitų. Jūs patys pasirinksite kurios iš jų lydės jus per gyvenimą.

Kodėl verta tai išmokti ir praktikuoti?

Žmogus - sudėtinga sistema, kurią reikia prižiūrėti ir lavinti. Nuolat ir teisingai atlikdami pratimus, išlaikysite jaunatviška figūra, puikią laikyseną, tonizuosite visą organizmą, atsikratysite psichologinės įtampos, jausitės energingi ir savimi pasitikintys. Moterys lengvai atsikratys nepageidaujamų kilogramų, vyrai galės daugiau dėmesio skirti jėgos ir valios pratyboms.

Tik sistemingai treniruojamas kūnas padeda išlaikyti jaunystę ir, kad ir kaip tai atrodytų paradoksalu – šviesią galvą!

     Unikalios Mankštos 1 lygis

  

Kursai