SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
No Talk
2-jų valandų Atostogos
Kursas Proveržis
Savaitgalis SuSaulium
Galas antsvoriui
Sveika gyvensena ABC
Mityba ir kiti dalykai
Greitas Startas
Streso valdymas
Reguliarūs užsiėmimai
Fizinių pratimų sistemos
Kursas gamtoje
Į sveiką gyvenseną
Mamoms
Norintiems numesti svorį
Trys amžinos jaunystės mankštos
Dinaminės meditacijos
Plačiau ABC
Mityba ir kiti dalykai

"Mityba SuSaulium" - tai išbandyta, moksliškai pagrįsta, sisteminė programa, leidžianti pažvelgti į mitybą paprastai, žmoniškai, be įmantrių formulių ir demagogijos.

  • Kur slypi gydomoji maisto jėga?
  • Kodėl, pamatę kai kuriuos produktus, elgiamės kaip narkomanai?
  • Ką valgyti, kad būti sveiku, energingu ir nesenti!
  • Kodėl jaučiamės pavargę ir sergame?
  • Kur rasti "gyvybės vandens" šaltinį?
  • Laikymasis kuo griežtesnių dietų yra geriausias būdas sustorėti... Ar žinote kodėl?
  • Paprastos mitybos taisyklės, kurias gali taikyti kiekvienas.
  • Kur slypi intuityvios mitybos pavojai?
Žmogaus istorija – badas ir karai. Mūsų įpročiai ir papročiai mus moko valgyti tada kai duoda ir tiek kiek duoda, nes rytoj gali neturėti nieko. Laikai pasikeitė, įpročiai ne! Maisto perteklius, skonių gausa ir chemijos pramonės stebuklai visiškai išderino mūsų natūralią maisto atrankos sistemą, pripratino mus prie dirbtinių, šimtus kartų skanesnių produktų, pratampė skrandžius ir užtemdė smegenis...

Pasekmės: auganti priklausomybė nuo medikų, visiškas pasimetimas tarp to kas sveika, o kas ne ir masinė proto kapituliacija prieš pilvą.

UŽSIĖMIMAI  Informacija: SuSaulium@gmail.com 

Labai noriu padėkoti už pravestą paskaitą. Ji tikrai buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga. 5 valandos ištirpo kaip sekundė, bet aš kasdieną vis atsimenu kažką naujo iš jūsų paskaitos :) Esu tvirtai įsitikinusi, kad nemaža dalis klausiusių jūsų paskaitos pakeis savo gyvenime nors kažką ir privers susimastyti dar bent keletą sau brangių žmonių. Aš pati gavau atsakymus į daugelį mane kamuojančių klausimų. Daug ką apie sveiką gyvenseną žinojau, nes domiuosi šia sritimi, tačiau jūs atsakėte man į pagrindinį klausimą- KODĖL? Kodėl žmogus serga, kodėl jam netinka kai kurie produktai, kodėl mes pasiklydome ir nebežinome ką valgyti ir t.t. Bet svarbiausia aš supratau, kad ne viena aš tokia, norinti pasiekti tiek fizinės tiek dvasinės harmonijos, eidama sveikos gyvensenos keliu. Džiaugiuosi, kad nuo šiol aš turiu tvirtų argumentų kai manęs paklausia kodėl savo vaikams neduodu pieno ar kitų, tradiciškai laikytų sveikais, produktų. :-) Labai norėtųsi rudeniop surinkti grupę ir su jumis pasikalbėti apie likusius 40 proc. :)
 
Akvilina S.