SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
No Talk
2-jų valandų Atostogos
Kursas Proveržis
Savaitgalis SuSaulium
Galas antsvoriui
Sveika gyvensena ABC
Mityba ir kiti dalykai
Greitas Startas
Streso valdymas
Reguliarūs užsiėmimai
Fizinių pratimų sistemos
Kursas gamtoje
Į sveiką gyvenseną
Mamoms
Norintiems numesti svorį
Trys amžinos jaunystės mankštos
Dinaminės meditacijos
Plačiau ABC
Plačiau ABC

Unikalios Mankštos
Situacija: 21 amžiuje nereikia judėti , kad išgyventum, bet privalai judėti kad GYVENTUM!
Milijonai metų evoliucijos padarė mūsų kūną tobulu, bet nenumatė, kad sąlygos gali radikaliai pasikeisti akimirksniu(50-100 metų). Mes sutverti taip, kad tik judėdami aktyvuojam visas gyvybines funkcijas ir galime būti sveiki ir energingi. Sėdėdami prie kompiuterių, televizorių ar automobiliuose, mes sutrikdome gamtos duotą ritmą. Mūsų limfinė sistema, kuri aktyvuojasi tik mums judant ir turėtų būti tapatinama su veržlia, galinga upe, nejučia tampa stovinčia bala.

Pasekmės: antsvoris, alergijų ir diabeto protrūkis, vis ankstesniame amžiuje mus aplankančios „senatvinės“ ligos. Tai visuotinė pasaulinė problema, bet spręsti ją turime kiekvienas asmeniškai. Ir čia vien smegenų neužtenka – reikia ir pajudėti.

Kursas, pakeisiantis jūsų požiūrį į sveikatingumo mankštas. Jos:

• Trumpos ir paprastos
• Sisteminės
• Efektyvios
• Saugios
• Laiko patikrintos

Tai pirmoji, BŪTINOJI pakopa. Daugeliui jos visiškai pakanka, kad kūnas būtų sveikas ir elastingas, kad energija laisvai tekėtų ir nereikėtų tam skirti nei per daug dėmesio, nei laiko.

• 1 Ratas - pagrindinė, sisteminė, kasdieninė, 3 minučių mankšta
• Pentagrama - 5 pratimų sistema šiuolaikiniam žmogui

Ir dvi trumposios:

  • Lovos
  • Kompiuteristų ir TV mėgėjų

Trukmė 4-6 ak. valandos (priklauso nuo žmonių skaičiaus)

Mityba ir kiti dalykai
Situacija: Žmogaus istorija – badas ir karai. Mūsų įpročiai ir papročiai mus moko valgyti tada kai duoda ir tiek kiek duoda, nes rytoj gali neturėti nieko. Laikai pasikeitė, įpročiai ne! Maisto perteklius, skonių gausa ir chemijos pramonės stebuklai visiškai išderino mūsų natūralią maisto atrankos sistemą, pripratino mus prie dirbtinių šimtus kartų „skanesnių” produktų, pratampė skrandžius ir užtemdė smegenis, kad tik vartojimas nesustotų, kad tik pelnai nesumažėtų.

Pasekmės: auganti priklausomybė nuo medikų, visiškas pasimetimas tarp to kas sveika, o kas ne ir masinė proto kapituliacija prieš pilvą.

Kursas „Mityba ir kiti dalykai“, - išbandyta, pagrįsta moksliškai, sisteminė programa, leidžianti pažvelgti į mityba paprastai, žmoniškai, be chemijos formulių ir tūkstančių puslapių literatūrinių – rinkodarinių išvedžiojimų. Tai tik kompasas, žemėlapis ir įspėjantieji ženklai ir jūs kelionėje į jūsų ir jūsų vaikų sveikatą. Gerai suplanuota kelionė paprastai būna sklandi ir maloni. Kai keliaujame tik pasroviui, sprendimus už mus priima kiti.

Stresas
Situacija: Stresas lydėjo ir lydės mus tol kol egzistuos žmonija. Stresas yra neišvengiamas, todėl neverta su juo „kovoti“. Stresas visada turi pasekmes. Kartais jos lengvesnės kartais sunkesnės, bet visada veikia žmogaus energetiką. Žmogaus energetinė sistema jau prieš 5000 metų atrasta kinų gydytojų ir patvirtinta šiuolaikinės medicinos, tiesiog blokuojama streso metu, tiksliau blokuojama tam tikra jos dalis ir ne visada atsiblokuoja atgal. Organizmo reakcija į stresą yra grynai fiziologinė, bet jos stiprumas ir pasekmės didžia dalim priklauso ir nuo mūsų sąmonės. Pašalink streso pasekmę – energetinį bloką ir „streso kaip nebūta“

Pasekmės: stresas 80-ies procentų ligų priežastis, apatijos ir depresijos kaltininkas, gyvybinės ir kūrybinės energijos vampyras.

Kursas: streso pasekmių šalinimo metodikos tobulinamos jau tūkstančius metų. Šamanai, jogai ir kovos meistrai, psichologai ir neurologai visi siekia to paties - sveikatos, išminties ir efektyvumo. Visa tai pasiekiama paprastomis priemonėmis - tik reikia VEIKTI.

Teorinė dalis: stresas, energetika, ligos
Praktinė dalis: trys lengvai įsavinamos metodikos ir vienas (teigiamas) rezultatas...

• Meditacija - du variantai
• Emocinio išlydžio metodika - būtinas instrumentas
• Emocinės laisvės technikos - galinga šiuolaikinė metodika

Metodai neturi jokios įtakos jūsų kūnui, protui ir dvasiai, jei nenaudojami.

Visa tai - "Sveika Gyvensena ABC"

Trijų temų: mitybos principų, fizinių pratimų sistemų ir psichikos vystymo metodų rinkinys, kuris turėtų būti pateikiamas komplekte. Visos šios temos tarpusavyje susijusios, susivijusios ir viena kitą papildančios. Tai kaip trys lazdelės perrištos viena virvele ir dėl to tvirtai stovinčios ant žemės. Po vieną jos nestabilios.

Pradėję vėliau - brangiau moka.

Atgal