SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
Stresas

Stresas 80-ies procentų ligų priežastis, apatijos ir depresijos kaltininkas, gyvybinės ir kūrybinės energijos vampyras yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis, lydėjusi žmogų ir prieš 10.000 metų ir būsianti tol kol egzistuos žmogus.
Kalbant apie stresą, būtina atskirti trejybę: Stresorius(dirgiklis), Stresas(fiziologinė, atsakomoji organizmo reakcija), Streso pasekmės(tiek fiziologiniai tiek psichologiniai pokyčiai). Šie trys elementai dažnai painiojami arba suplakami į vieną ir įveda painiavą.

Mus verčia stresuoti(dirgikliai):

  • Žalingi produktai(alkoholis, kava, tabakas, narkotikai, nuodingi ar mums netinkami maisto komponentai)
  • Infekcijos, užterštas oras ir įvairi spiduliuotė, temperatūros svyravimai, vibracijos, įskaitant garsines (ir girdimo diapozono, ir ne)
  • Sukrečiantys įvykiai su mumis arba atsitikę mums matant, konfliktai su aplinkiniais arba su savimi
  • Ir, žinoma, MES patys. Maža to, nuo mūsų požiūrio priklauso ir reakcijos(streso) stiprumas ir pasekmės. 

Stresas visada turi pasekmes. Kartais jos lengvesnės kartais sunkesnės, bet visada veikia žmogaus energetiką. Žmogaus energetinė sistema jau prieš 5000 metų atrasta kinų gydytojų ir patvirtinta šiuolaikinės medicinos tiesiog blokuojama streso metu, tiksliau blokuojama tam tikra jos dalis ir ne visada atsiblokuoja atgal. Organizmo reakcija į stresą yra grynai fiziologinė, bet jos stiprumas ir pasekmės didžiąja dalimi priklauso ir nuo mūsų sąmonės. Pašalinkime streso pasekmę – energetinį bloką ir streso - kaip nebūta. Dirgiklio veikiamas organizmas stresuoja t.y. hormonų pagalba organizmas pasiruošia kovoti arba bėgti. Mūsų amžiuje būsi nelabai suprastas jei iš karto paleisi į darbą kumščius arba imsi bėgti pamatęs viršininką, vadinasi, reikia ieškoti naujų kelių...

  • Pirmas žingsnis - procesų supratimas
  • Antras - sau tinkamų metodikų pasirinkimas
  • Trečias (svarbiausias) tų metodikų naudojimas :-))))

  
Streso Valdymas

Sveikos gyvensenos ABC (rekomenduoju)
Individualūs susitikimai
Registracija SuSaulium@gmail.com