SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
Be Glitimo
Linai
Duona
Grikių duona
Daiginti kviečiai
Košės
Daiginimo lentelė
Žalieji kokteiliai
Moliūgai RAW
Žieminis kokteilis
Melioninis kokteilis
RAW košelė
Bananinis desertas
CitrusBananas
Naminis šokoladas
Ryžių paplotėliai
Žieminis kokteilis

Žiemą žalumynai, perkami parduotuvėse, gerokai prastesnės kokybės, su daugiau nitratų ir mažiau maistinių medžiagų nei pirkti iš ekologinių mūsų Lietuvos ūkių. Neišvengiamai tenka ieškoti būdų kaip išlikti maksimaliai "žaliam" :-) Vienas iš būdų pasigaminti žieminį kokteilį su mažiau nitratų ir labai tinkantį pietums(viena porcija):
 

  • 2-3 bananai, 2-4 šaukštai daigintų grūdų(bet kurių bet aš rekomenduoju grikius), sauja(dvigubai mažiau nei sezono metu, kai turime ekologiškų) turimų žalumynų geriau vienos rūšies(rukola, romania, iceberg ar kt.) 1 stiklinė vandens. Jei norite visai išvengti šiltnaminių, nitratinių žalumynų, žiemą naudokite džiovintas žoles, lapus ar vaistažoles, o geriausias pasirinkimas saulėgražų daigai. Tinka melisa, mėta, pankolis, ramunėlės, ginkmedis, dilgėlės ir t.t.
  • Viską sumetam į galingą kokteilinę, maximalus greitis, 15-30 sekundžių.

Toks kokteilis labai maistingas, puikiai atstoja pietus, ilgai išlieka sotumo jausmas. Grūdus susidaiginti šiltoj patalpoj pasiseka per parą ar pusantros. Užtenka, kad daigelis tik tik prasikaltų. apie daigininimą daugiau čia  ir čia

 kiti kokteiliai čia


Atgal į RECEPTAI 

Jei patiko, paspauskite Patinka :-) ačiū!