Pačiulis – pagalba smegenims

Ar žinote, kad:

Pačiulio sudėtyje yra unikalus junginys, vadinamas pačiulolu, kuris stimuliuoja nervų veiklą ir sinapses, vėl sujungia visus smegenų regionus ir leidžia joms veikti 100%, geriau išsaugojant esamus prisiminimus ir iki smulkiausių detalių įrašant naujus.

Senstant mūsų neuronai pradeda nykti, o sinapsiniai ryšiai nutrūksta.

Šie ryšiai yra gyvybiškai svarbūs, kad smegenys būtų aktyvios, ir be jų negalima išsaugoti naujos informacijos ir pasiekti senų prisiminimų.

Įkvėpus, grynas, be priedų, pačiulių eterinis aliejus skatina nervų sistemą siųsti į smegenis daugiau deguonies ir maistinių medžiagų, padėdamas išsaugoti senus neuronus ir palaikyti ryšį, kartu skatindamas naujų sukūrimą, taip pagerindamas pažintinius ir protinius gebėjimus kartu su stipresne atmintimi ir aštresne koncentracija, užkertant kelią psichiniam nuosmukiui, pažadinant paslėptą potencialą, netgi suteikiant protoį aiškumą ir didinant aukšto lygio problemų sprendimo galimybes.

Kiti pačiulio eterinio aliejaus privalumai:

  • Gydo odos ligas, tokias kaip dermatitas, spuogai ar sausa, įtrūkusi oda.
  • Palengvina tokių ligų simptomus kaip peršalimas, galvos ir skrandžio sutrikimai.
  • Mažina depresijos galimybę
  • Suteikia atsipalaidavimo jausmą ir padeda sumažinti stresą ar nerimą.
  • Padeda esant riebiems plaukams ar pleiskanoms.
  • Puikiai tinka apetito mažinimui

Pačiulis taip pat turi junginių, kurie veikia kaip raminamieji, atpalaiduojantys kūną ir padedantys geriau išsimiegoti, kartu pakeliant nuotaiką ir šalinant tokius neigiamus jausmus kaip nerimą ir liūdesį.

Kaip naudoti:

  • Masažas – užlašinkite kelis lašus ant delno ir švelniai įmasažuokite į sprandą
  • Garinimas ir inhaliacijos – įlašinkite 5-10 lašų (sureguliuokite pagal kambario dydį) į difuzorių.
  • Įkvėpkite – tiesiai iš atviro buteliuko arba patrinkite kelis lašus ant riešų ar delnų ir įkvėpkite aromato. Pakartokite pagal poreikį kelis kartus dienoje.

Turėkite omenyje, kad galite gauti naudos tik iš grynų, ekologiškai užaugintų ir be jokių priedų eterinių aliejų. Priešingu atveju galite net pakenkti sau.

Nesidrovėkite, klauskite manęs rekomendacijų!

Atmintis, proto aiškumas, teisingi sprendimai.

Daugiau pranešimų

Diskusija ar Karas?

Jei negali kalbėtis apie tai kas rūpi – tai nėra geras ženklas. Kaip sakoma, jei esi mišrioje kompanijoje, tai nekalbėk apie politiką ir religiją, o

Pozicija

Kadangi kai kam kyla klausimų dėl mano pažiūrų ir pozicijos, atsakingai pareiškiu: Aš gerbiu medikus ir vertinu mokslą. Niekada nepasikliauju vienu informacijos šaltiniu ir žiūri